Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Peuter & Kleuter

Peuters & kleuters bij SV Dynamo Apeldoorn

nijntje Beweegdiploma

Voor kinderen tussen de 2 en 4 is het nijntje Beweegdiploma. Het nijntje Beweegdiploma is een initiatief van de gymnastiekunie (KNGU). In ongeveer 20 lessen leren kinderen spelenderwijs de basisvormen van bewegen. Als beloning krijgen ze het nijntje Beweegdiploma, een badge en een leuk nijntje Beweegboek met spelletjes en kleurplaten.

Sportspeeltuin

Voor kinderen van 4 tot 6 jaar is de Sportspeeltuin. Plezier in bewegen staat voorop, maar de kinderen leren ook iets. Via leuke spelvormen en thema’s werken kinderen aan hun samenspel, bewegingsvaardigheden en coördinatie. Ook zal er veel aandacht zijn voor het ontwikkelen van de balvaardigheid als voorbereiding op verschillende balsporten.