Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Steun SV Dynamo via de VriendenLoterij

SV Dynamo Apeldoorn is sinds 2011 één van de goede doelen van de VriendenLoterij (voorheen Sponsor Bingo loterij). Dit betekent dat als je meespeelt met de VriendenLoterij (of van plan bent dit te gaan doen), je tegelijkertijd onze vereniging kunt helpen aan extra inkomsten. Het enige dat je hiervoor moet doen is bij de VriendenLoterij aangeven dat je met je loten SV Dynamo Apeldoorn wilt steunen.

 

Er zijn twee mogelijkheden:

 

1. Je speelt al mee met de VriendenLoterij
Speel je al mee met de VriendenLoterij en wil je met je lot SV Dynamo steunen zonder dat het je extra geld kost? Bel dan naar de klantenservice van de VriendenLoterij 0900 300 1400 (normaal tarief). Vraag om de sponsorcode van je lot(en) te veranderen in 310502. Nu speel je vanaf de 1ste van de volgende maand voor SV Dynamo Apeldoorn zonder extra kosten. Zo simpel is het!


2. Je hebt nog geen loten of je wilt extra loten

Handig om te weten

  • De clubcode van SV Dynamo Apeldoorn is 310502.
  • Een lot in de VriendenLoterij kost € 13,50 per trekking. Er zijn veertien trekkingen per jaar.
  • Vijftig procent van elk lot gaat naar SV Dynamo. 
  • Meer informatie: www.VriendenLoterij.nl